-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Reshje në të gjithë territorin dhe temperatura në minus/ Moti

Kryesoret

Sot priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 6 / 13 °C

në vendet e ulëta: 3 / 11 °C

në vendet malore: -2 / 4 °C

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit