-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mori ftesë por e refuzoi, Donaldi tregon rolin e Edi Ramës në film

Kryesoret

Filmi “5 Herë Jo” i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt pritet të ketë premierën ditën e nesërme (12 dhjetor).

Përpara kësaj, ata kanë dhënë një konferencë për shtyp, ku i pranishëm ka qenë edhe producenti Ledion Liço.

Dyshja kanë zbuluar disa detaje rreth këtij filmi, mes tyre edhe një ftesë që i është bërë kryeministrit Edi Rama për të marrë pjesë në projekt.

Megjithatë, për shkak të angazhimeve të shumta ai nuk mund të ishte pjesë e projektit të çiftit.

“I kam bërë një ftesë për të qenë aktor, sepse ndërtuam një rol për të, që Z. Kryeministër të ishte një kamarier në Vuno, që e kishte passëordin e lokalit Rilindje 2050,” u shpreh Donaldi./ Iconstyle

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit