-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vjen në jetë bebja e parë për Vitin e Ri

Kryesoret

Viti i ri 2024 tashmë ka mbërritur edhe në Shqipëri. Në të gjitha qytetet e vendit Viti i Ri është pritur me fishekzjarre.

Ka lindur bebja e parë për vitin 2024 në Shqipëri. Ai është djalë dhe peshon 3 kg e 200 gram.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit