-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U plagos me një plumb qorr në Tiranë më 31 dhjetor, 52-vjeçarja niset drejt Italisë

Kryesoret

Natën e ndërrimit të viteve në Tiranë u plagos nga një plumb qorr një grua italiane 52-vjeçe, Agata Carbonara.

Bëhet me dije se 52-vjeçarja italiane është dërguar me helikopter në Pulia,Itali për të kryer operacionin.

Sipas deklaratave të avokatit, gruas i është mohuar “pa asnjë arsye” mundësia e kryerjes së operacionit në Tiranë. “Transferimi me avion drejt Italisë duhet të bëhet me ndihmën e mjekëve, do të përballohet nga zonja me një kosto prej 15 mijë eurosh, pasi për pagesën nuk kujdeset as shteti italian dhe as ai shqiptar”, më tej ai.

Ngjarja u shënua në bulevardin Zogu I, teksa 52 vjeçarja kishte dalë shëtitje me bashkëshortin e saj.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit