-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

PS kërkon përjashtimin e Bardhit dhe Nokës për zhurmën në Kuvend

Kryesoret

Partia Socialiste ka kërkuar përjashtimin e deputetëve Gazmend Bardhi dhe Flamur Noka, si rezultat i rrëmujës që shkaktuan në Kuvend në seancën e së hënës.

Seancë në të cilën u ndezën zhurmuese në sesionin e ri parlamentar, sjellje e cila bllokoi zhvillimin normal të rendit të ditës gjithashtu dhe anulimi i fjalës së presidentit Bajram Begaj.

Gjithashtu gjatë kësaj seance, e cila ishte e para e sesionit të ri parlamentar ishin të pranishëm dhe disa prej ambasadorëve të huaj në vend.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit