-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kush qëlloi dhe kush u plagos? Si ndodhi ngjarja në Krujë

Kryesoret

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në fshatin Bruz të Krujës. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit apo rrethanat e ngjarjes.

I plagosur po transportohet nga vendi i ngjarjes me një automjet foristradë drejtë ambulancës, ndërsa akoma nuk dihet gjendja dhe emrat e personave të përfshirë në këtë ngjarje.

Forca policie dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Plagosje me armë zjarri

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit