-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, përfshihet në flakë makina

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan ku janë përfshirë 2 automjete.

Fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale dhe njëra nga makinat është përfshirë nga flakët.

Njoftimi:

Rreth orës 14:30, në autostradën “Elbasan-Tiranë”, automjeti me drejtues shtetasin G. D., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Sh. K. Nga përplasja ka marrë flakë automjeti që drejtonte shtetasi G. D.. Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për të dokumentuar rrethanat e rastit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit