-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Hapi i dytë drejt bashkimit, opozita rikthehet në shtëpi

Kryesoret

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike do të mblidhet këtë të hënë për herë të parë në seli që prej nisjes së aksionit në Parlament.

Në këtë mbledhje do të bashkohen grupet e deputetëve të demokratëve të Gazmend Bardhit dhe atyre të Sali Berishës, duke u konsideruar kështu si hapi i radhës drejt bashkimit.

Sipas njoftimit mbledhja do të zhvillohet sot në orën 15.00 në selinë qendrore të PD-së. Gazment Bardhi iu bashkua të hënën e kaluar për herë të parë protestës së Rithemelimit, pas situatës së krijuar në Parlament.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit