-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pësojnë rritje monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit sot

Kryesoret

Sot, më 13 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96 lekë dhe shitet 97 lekë.

Euro sot blihet me 103.5 lekë në shitje, në blerje me 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë, dhe shitet me 121.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.2 lekë, në shitje me 110.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71 lekë dhe në shitje me 72 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit