-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Osmani uron Pavarësinë: Kosovë të duam të lirë dhe sovrane

Kryesoret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar Pavarësinë ku  festohet sot 16 vjetori i shpalljes së një shteti sovran.

Presidentja Osmani shkruan se Kosovën e “duam të lirë, të pavarur, sovrane dhe me aleatë”.

“Të duam Kosovë 💙💛 Të lirë, të pavarur, sovrane e me aleatë. Urime ditëlindjen e 16të. 🇽🇰”, shprehet Osmani.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit