-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjirokastër/ Shtëpitë e dy vëllezërve bëhen shkrumb e hi, mbeten në qiell të hapur

Kryesoret

Dy banesa në Gjirokastër janë përfshirë nga flakët duke u kthyer në shkrumb e hi.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Manalat i dytë”, ndërsa banesat janë në pronësi të dy vëllezërve.

Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.02.2024, rreth orës 16:20, në lagjen “Manalat i dytë”, Gjirokastër, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur plotësisht 2 banesa, në pronësi të shtetasve Ç. Gj. dhe R. Gj. (vëllezër).

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit