-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Burri vret gruan dhe veten në gjykatën franceze

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet para gjykatës në Montpellier të Francës.

Një burrë ka ekzekutuar me armë zjarri bashkëshorten e tij dhe më pas ka qëlluar veten.

Çifti rreth të 60-ave ishin në proces divorci dhe do të paraqiteshin në gjykatë për seancën e radhës.

Fillimisht u hodhën dyshime mbi një sulm të mundshëm terrorist, por më pas policia njoftoi se kishim të bënim me një burrë i cili ekzekutoi bashkëshorten e tij.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit