-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor/ Ja me sa këmbehen monedhat e huaja ditën e sotme

Kryesoret

Dollari amerikan blihet këtë të martë më 20 shkurt, me 95.8 lekë dhe shitet me 96.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke shënuar kështu një rënie të vogël.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit