-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Basha nuk do votojë Amnistinë, Rama: Në cilën orë e ka thënë? Se ka qenë përgjumësh

Kryesoret

Kryeministri Edi Rama ka folur për mediat pas Asamblesë së Përgjithme të Partisë Socialiste.

Ai deklaroi se çështja e amnistisë ishte keqkuptuar dhe u sqarua nga ministri i drejtësisë Ulsi Manja.

“Është bërë një keqkuptim total dhe është adresuar menjëherë sot nga ministri i drejtësisë”- tha Rama.
Ndërsa u pyet se çfarë mendonte për deklaratën e Bashës që nuk do ta votonte me ironi kryeministri u përgjigj:“Në cilën orë e ka thënë? Sa ishte ora? Se ka qenë akoma përgjumësh”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit