-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dario shpërthen kundër Meritonit: Burracak, më shkruante për…

Kryesoret

Dario Doka një nga grimierët më të njohur ka shpërthyer kundër këngëtarit dhe moderatorit, Meriton Mjekiqi.

Madje make-up artisti ka zbuluar se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë me të në hotel. Sipas rrëfimit të Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesëm, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit