-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sara habit me deklaratën, ‘E di si më duket Ilnisa mua? Ëngjëll.’

Kryesoret

Ditën e djeshme pas përfundimit të spaktaklit fansat kanë kapur reagimin e modelels Sara Gjordeni teksa flet për gazetaren Ilnisa Agolli.

Marrdhënia mes 2 gocave gjithmonë ka pasur përplasje dhe debate.
Gjatë një bisede të zhvilluar me Erjolën, Sara u shpreh se falë Bardhit ajo e sheh Ilnisën me një tjetër sy.

“E di si më duket Ilnisa mua? Engjëll. Për atë zot më duket engjëll. Në sensin që kur e di si jam vetë dhe çfarë kam këtu brenda, Ilnisa më duket engjëll.”- është shprehur Sara.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit