-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zelensky firmos marrëveshjen e miqësisë në Tiranë

Kryesoret

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky nënshkruan në ambientet e Kryeministrisë një marrëveshje bashkëpunimi, që sipas tyre, përforcon dhe promovon miqësinë mes Shqipërisë dhe Ukrainës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit