-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Meta dhe Vasili kërkesë SPAK-ut për të takuar Fredi Belerin

Kryesoret

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe deputeti Petrit Vasili kanë dorëzuar një kërkesë në SPAK ku kërkojnë të takojnë në qeli kryetarin e zgjedhur të Himarës Fredi Belerin.

Në kërkesë thuhet se Beleri është përfaqësues i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ ku bën pjesë edhe Partia e Lirisë.

Fredi Bleri është dënuar me 2 vjet brug për blerje votash.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit