-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Operacion anti-drogë me Italinë dhe Gjermaninë, në pranga 3 shqiptarë

Kryesoret

Një operacion i përbashkët policor në Shqipëri, Itali dhe Gjermani është zhvilluar për kapjen e një organizate kriminale për trafik kombëtar droge.

Raportohet se 3 shqiptarë janë arrestuar për llogari të Italisë.

Bëhet me dije se deri më tani 3 persona janë arrestuar nga Forcat Operacionale në vendin tonë, në qytetin e Vlorës.

Mësohet se në pranga kanë rënë dy vëllezërit Ledian dhe Florjan Muho, 33 dhe 38 vjeç, si edhe 52-vjeçari Landi Kalemaj.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit