-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/ Erjola mes lotësh shpërthen ndaj banorëve: Njerëz të shfazuar ma shpifët

Kryesoret

Moderatorja Erjola Doçi ka kaluar një moment të vështirë emocional sot në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, Erjola çohet edhe bërtet duke qarë, ndërsa Romeo dhe Heidi i shkojnë pranë. Por është e paqartë se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin e saj. Megjithatë duket se është vërtetë e prekur.

“Ju trup t’ju vijë se për ditëlindjen e babait më bëtë me qa, edhe për ditëlindjen e mamit më bërë të qaj. Ikni me gjithë situata. Ma shpifët. Njerëz të shfazuar ma shpifët. Edhe thonë Erjola bërtet, po me ju nuk flas fot ndryshe. Jeni të shpifur. Kam frikë të rri me atë se me prekin karakterin”, tha Erjola.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit