-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I maskuar dhe me armë dalin pamjet e hajdutit në ambientet e exchange-it

Kryesoret

Nj tentativë grabitjeje ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit në një exchange në lagjen lagjen numër 1 në shëtitoren Taulantia në Durrës.

Punonjësit e exchange, të cilët kanë vënë re që ai ishte i armatosur, nuk kanë hapur derën e sigurisë brenda pikës së këmbimit valutor.

Hajduti ka qenë i maskuar me kapuç dhe me armë në dorë. por pasi dera nuk iu hap ai u largua me shpejtësi.

Policia ka sekuestruar pamjet filmike nga subjekti dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e të riut.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit