-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kanosi me thikë të bijën dhe ushtroi dhunë, në pranga babai

Kryesoret

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Lushnje ku babai ka kanosur vajzën e tij 19-vjeçare me thikë.

Pas njoftimit të 19-vjeçares se ishte dhunuar fizikisht dhe ishte kanosur për jetën, nga babai i saj, shërbimet e Komisariatit të Policisë Lushnjë kanë ndërhyrë menjëherë për kapjen e këtij shtetasi dhe parandalimin e përshkallëzimit të dhunës.

Si rezultat i ndërhyrjes së menjëhershme të shërbimeve të Policisë është arrestuar në flagrancë shtetasi V. C., 58 vjeç, banues në Lushnjë.

Shërbimet e Policisë kanë sekuestruar në cilësinë e provës materiale mjetin prerës (thikë) me të cilin dyshohet se ky shtetas ka kanosur vajzën e tij.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit