-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Më sulmuan dashnorët e gruas”! Flet burri që mori ‘peng’ fëmijët në Durrës

Kryesoret

“Më sulmuan dashnorët e gruas”! Kështu ka deklaruar në gjykatën e Durrësit, Aleks Marku babai që mbajti ‘peng’ fëmijët për disa orë dhe qëlloi me kallashnikov duke terrorizuar banorët në Durrës dy ditë më parë pranë Shkëmbit të Kavajës. Gjyqtari Shkëlzen Liçaj vendosi masën arrest me burg.

Ndaj 40-vjeçarit rëndojnë 3 akuza, armëmbajtje pa leje, shkatërrim i pronës dhe kundërshtim i forcave të policisë. Dyshohet se 40-vjeçari ka qenë nën efektin e narkotikëve dhe është trembur nga imazhi i vetë në pasqyrë. Në momentin e ngjarjes gruaja e tij Bardha Marku ka qenë në Itali.

Mbajti fëmijët peng dhe qëlloi ndaj RENEA-s, lihet në burg Aleks Marku

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit