-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aldorjana loshi

‘Zoti të ruajt’, zbulohen mesazhet e fundit që dërgoi policja

Detaje të reja janë zbuluar nga vetëvrasja e efektives së policisë, pasditen e djeshme në kryeqytet. Veç arrestimit të të dashurit të efektives Aldorjana...

EMRI/ ‘Shkoi në banesë, fshiu mesazhet dhe telefonoi policinë’ dalin detaje të reja nga vrasja e polices

28-vjeçari nga Kamza, i identifikuar si Endri Nika raportohet se pasi partnerja e tij 21-vjeçare, Aldorjana Loshi ka qëlluar veten ka shkuar në banesë...

Fshiu mesazhet nga telefoni i polices, arrestohet i dashuri i 21-vjeçares

Policia e Tiranës ka arrestuar të dashurin e polices 21 vjeçare e cila u vetëvra dje, Aldorjana Loshi. I dashuri akuzohet për pengim të zbulimit...

Latest news

/5pyetjet.al