-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ I gjetën doza kokaine në shtëpi, ja kush është polici i arrestuar në Fier

Kryesoret

Peroni në foto është polici i arrestuar në Fier me detyrë Trup Shërbimi i Patrullës së Përgjithshme pranë Komisariatit Fier i cili është arrestuar mbrëmjen e djeshme.

Ai akuzohet se është pjesë e grupit të personave që shisnin lëndë narkotike, veprimtari të cilën dyshohet se e kryenin në ambientet e një bar kafe, në Patos.

Punonjësit të policisë gjatë kontrollit në banesën e tij sekuestruan në cilësinë e provave materiale një qese me pluhur të bardhë, në dukje lëndë narkotike e llojit kokainë me peshë rreth 41,25 gr, 2 cigare me lëndë narkotike hashash, 2 peshore për peshimin e lëndës narkotike, një armë zjarri tip TT, një armë zjarri e llojit Karabinë dhe 11 aparate celularë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit