-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Francë/ Nxënësja plagos me thikë mësuesen gjatë orës së mësimit

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë të Francës ku një nxënëse ka goditur me thikë mësuesen.

Mësuese është sulmuar me thikë gjatë orës së mësimit në shkollën e mesme në Maine-et-Loire, në Francën perëndimore.

Gjithashtu 18-vjeçarja pasi ka kryer krimin ka tentuar që të largohet duke dalë nga dritarja.

Mësuesja është plagosur lehtë në fytyrë dhe nuk ka rrezik për jetën.

Siç raportohet sherri ka nisur, pasi mësuesja po debatonte me nxënësen për mungesat që ajo kishte.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit