-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Egla reagon pas daljes nga spitali: Shihemi së shpejti

Kryesoret

Ditën e djeshme, në media ka qarkulluar një foto ku aktorja shihet në ambientet e spitalit, duke marrë ndihmën mjeksore. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, Egla ka zbuluar gjendjen e saj shëndetësore, duke u shprehur se është duke u rekuperuar nga rënia në studio.

Egla ka reaguar shpesh herë këto ditët e fundit me disa shkrime në rrjete sociale e vetë pak më parë një falenderim ka ardhur nga ana e saj për të gjithë ata që e kanë mbështetur:

Falenderim special për “Team Egla Ceno” jam mirënjohëse për mbështetjen dhe dashurinë që më keni dhënë kur isha brenda “BBV3”, por akoma më shumë tani që mbaroi. Ju garantoj që e ndjej energjinë dhe dashurinë tuaj. You rock folks. Faleminderit nga zemra. Ps: Jam mirë shihemi së shpejti.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit