-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kombëtarja arrin në Austri, nuk ‘ndahen’ as Cikalleshi me Mujën

Kryesoret

Kombëtarja shqiptare është nisur këtë të premte drejt Austrisë ku do të përgatitetnë finalet e kampionatit në Gjermani.

Skuadra mbërriti në Gaz të Austrisë ku nuk kanë munguar posterat ku ndodhen dhe fotot e Cikalleshit dhe Mujës që u lanë jashtë Europianit.

Departamenti i Komunikimit në FSHF bën me dije se me grupin kanë udhëtuar 24 lojtarë, ndërsa Berat Gjimshti, Amir Abrashi dhe Taulant Seferi do të bashkohen me skuadrën në Austri.
Skuadra kombëtare do të zhvilloj[ 2 ndeshje miqësore para finaleve të Europianit “Gjermani 2024” ndaj Lihtenshtejnit dhe Azerbajxhanit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit