-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Princ Leka publikon foto me vajzën, etiketon partneren e re

Kryesoret

Në këtë ditë të veçantë Princ Leka ka bërë një urim për vajzën e tij dhe të gjithë fëmijët.

Leka ka postuar disa fotografi me vogëlushen të shkrepura nga partnerja e tij më e re Blerta Celibashi, të cilën ai e ka etiketuar në postim.

“Duke festuar me vajzën time Geraldinë, ju dërgojmë urimet tona të përzemërta të gjithë fëmijëve të kombit tonë. Gëzuar 1 Qershorin!”-shkruan Princ Leka.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit