-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kosovë, arrestohen gjashtë persona, ushtronin tregti të paligjshme

Kryesoret

Ditën e djeshme u arrestuan gjashtë persona në komunën e Gjilanit.

Ata kishin disa argjendari dhe ushtronin tregti të paligjshme.

Gjatë kontrollit në shtatë argjendari të ndryshme atyre u janë sekuestruar rreth 33 kg e 310 gram ari, mbi 14 mijë euro dhe mbi 9 mijë franga zviceriane.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit