-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Rike shpërthen ndaj Heidit: Nuk ke bërë lojë, përfitove nga lidhja me Romeon

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme në post Big Brother Vip ka nisur një sërë diskutimesh rreth lojës që kanë bërë banorët brenda shtëpisë.

Ish-banorja Rike Roçi ka folur për lojën e Heidi Bacit duke u shprehur se ajo arriti deri në finale vetëm sepse ishte e dashura e Romeos dhe se më parë ka qenë në hije.Sipas Rikes, Heidi nuk bënte as lojë dhe as strategji, thjesht përfitoi nga lidhja me Romeon.

“Unë nuk shoh që Heidi ka bërë strategji dhe as lojë, unë e shikoj thjesht si një vajzë shumë të ftohtë që buzëqesh dhe nuk dihet se çfarë fsheh pas asaj buzëqeshje. Për mendimin tim nëse nuk do kishe pëlqimin e Romeos, do rrinte në hije dhe kaq. Ka qenë e dashura e Romeos dhe ka marrë vëmendje kaq.

Në momentin që ti nuk kishe pëlqimin e Romeos, ti nuk kishe asnjë vend. Nuk mendoj se ke bërë llogari e strategji loje, thjesht të vinin situatat në dorë, t’i jepte Jul Deda situatat sepse përfliteshe me Romeon, kaq,” -u shpreh Rikja.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit