-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bashkëshortja tentoi vetëvrasjen, arrestohet 47-vjeçari

Kryesoret

Ditën e sotme u arrestua 47-vjeçari me iniciale G.L., banues në Tiranë.

Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tyre.

Bashkëshortja e tij me iniciale M.L pas dhunës së ushtruar ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar fotoksinë dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit