-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Duka pas fitores me Azerbajxhanin: Tani nis pjesa më e bukur

Kryesoret

Pas fitores së Kombëtares shqiptare me Azerbajxhanin 3-1 ka reaguar dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka.
Ai ka shkruar se tani nis pjesa më e bukur e Evropianit.
STATUSI I DUKES:

Shkojmë me moralin lart drejt #Euro2024

Triumfojmë edhe në miqësoren e dytë ndaj Azerbajxhanit dhe tani është koha të mendojmë për duelet me të bukura, ato ndaj Italisë, Kroacisë dhe Spanjës.

Është një histori tjetër në Europian dhe duhet të shkojmë ta shijojmë dhe të japim më të mirën, për të vazhduar të jemi krenaria e shqiptarëve anembanë botës.

Tani nis pjesa më e bukur! Gjermani po vijmë!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit