-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Leku i fortë/ Me sa blihen dhe shiten Euro me Dollarin?

Kryesoret

Leku vazhdon që të jetë i fortë. Edhe ditën e sotme Dollari blihet me 91.7 lekë dhe shitet me 92.7 lekë.

Euro blihet me 99.9 lekë dhe shitet me 100.7 lekë. Paundi blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.1 lekë.

Franga zvicerane këtë të premte blihet me 102.3 lekë dhe shitet me 103.3 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit