-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së Ndue Prekës

Kryesoret

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka.

30-vjeçari u plagos në këmbë me plumba mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Sipas hetimeve personi i identifikuar Klodian Guraleci i cili mban dhe mbiemrin e ndryshuar Krasniqi dyshohet si autori i plagosjes së 30-vjeçarit Ndue Preka.

Ndërkohë uniformat blu vijojnë punën për gjetjen dhe kapjen e të dyshuarit ndërsa janë ngritur grupe të shumta kontrolli.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit