-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sondazhi i UEFA-s, Shqipëria rezulton fituese në ndeshjen e sotme

Kryesoret

Shqipëria do të jetë përballë Italisë në ndeshjen e parë të EURO 2O24.

Në një sondazh të bërë nga UEFA në faqen zyrtare, 46% kanë votuar se do të fitojë Shqipëria. 44% kanë zgjedhur Italinë si fituese, ndërsa 10% mendojnë se del barazim.

Ndeshja nis në orën 21:00 dhe rezultati mbetet për t’u parë.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit