-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nga Berisha te Broja, del formacioni i kombëtares kundër Italisë

Kryesoret

Në 21:00 Shqipëria do të ndeshet me Spanjën. Ka dalë edhe formacioni zyrtar i kuqezinjve.

Në portë do të jetë Etrit Berisha, ndërsa në mbrojtje janë zgjedhur Hysaj, Gjimshiti, Ismajli dhe Mitaj.

Në mesfushë do të luajnë Asllani, Ramadani dhe Bajrami, ndërsa Seferi dhe Asani do të mbështesin Brojën në krye të sulmit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit