-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI/ I ra një pjesë muri mbi trup, 27-vjeçari në gjendje të rëndë

Kryesoret

Një punëtor është aksidentuar në vendin e punës në Pogradec dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

I plagosuri Altin Xhelo ka 4 brinjë të thyera dhe brenda pak minutash do të niset drejt spitalit ushtarak për mjekim më të specializuar.

Ai u transportua menjëherë në spitalin e qytetit por gjendja e rëndë shëndetësore ka bërë që mjekët të marrin masat për ta transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet.
Gjendja e tij paraqitet e rëndë ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit