-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

air albania

Buzëqeshje, festë dhe këngë! Çunat e kombëtares këndojnë me tifozët: O sa mirë me qenë shqiptar

Menjëherë pas fitores së mbrëmjes së sotme çunat e kombëtares kanë nisur festën me tifozët. Në videon e ndarë nduken lojtarët të cilët duke kënduar...

Miqësorja Shqipëri-Bullgari, Silvihno surprizon me formacionin e ri para përballjes

Shqipëria do të përballet me Bullgarinë në një ndeshje miqësore në orën 18:00 në stadiumin "Air Albania". Kjo përballje do të jetë një test i...

VIDEO/ Shqipëri-Bullgari, Gjimshiti dhe Bajrami, një thirrje për tifozët

Kombëtarja jonë e drejtuar nga braziliani Sylvinho, rikthehet në fushë të martën e 17 tetorit, përballë Bullgarisë në “Air Albania”, sfidë që fillon në...

Mes Jasharit dhe ministrit! Kush ishte pas Kurtit mbrëmë në stadium? (FOTO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ishte mbrëmë në “Air Albania” për të mbështetur kombëtaren kuqezi përballë Çekisë. Ndeshjen e pa së bashku me ministrin e...

VIDEO/ Shqipëria shënoi golin e katërt, VAR-i e anulon

Arbnor Muja shënoi golin e katërt për kombëtaren tonë në këtë mbrëmje magjike, por ishte sistemi VAR që e konsideroi atë si një gol...

VIDEO/ Çekia e “çarmatosur”, Shqipëria udhëheq 3-0 në “Air Albania”

Një gol i katërt i Arbnor Mujës u anulua nga gjyqtarët, por Shqipëria udhëheq 3-0 në "Air Albenia" në këtë mbrëmje magjike kundër Çekisë. Gjithnjë...

GOOOL!!! Taulant Seferi nuk ndalet! Shënon golin e dytë sonte

Taulant Seferi shënon predhën e tij të dytë në mbrëmje dhe të tretën për Shqipërinë sonte. Shqipëria udhëheq në pjesën e dytë me rezultatin 3-0...

Goli i dytë çan rrjetën çeke! Taulant Seferi krenon shqiptarët

Shqipëria shënon golin e dytë me Taulant Seferin që në fillim të pjesës së dytë. Momentalisht Shqipëria udhëheq në "Air Albania" me rezultatin 2-0 kundër...

Çekët tentojnë të shënojnë me dorë, protestojnë, mbeten me 10 lojtarë në fushë

Një lojtar i përfaqësuese çeke ndëshkohet me karton të kuq e për pasojë duke lënë ekipin e tij me 10 lojtarë në fushë. Pak minuta...

VIDEO/ Shkundi portën e çekëve dhe vendos plisin në kokë, perla e Jasir Asanit

Jasir Asani shënon golin e parë në sfidën kundër Çekisë mbrëmjen e sotme në minutën e 9-të. Ka qenë e majta e tij e artë...

Latest news

/5pyetjet.al