-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aktor

Festojnë 17-vjetorin e martesës, Eni Jani ndan foton e rrallë me Genc Fugën dhe vajzat

Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë sot 17-vjetorin e martesës. Ka qenë aktorja ajo e cila ka bërë një postim të ëmbël në mediat...

Ndahet nga jeta në moshën 43-vjeçare aktori i serialeve televizive

Billy Miller, ylli i serialeve televizive “Devil and Charm” dhe ” General Hospital “, vdiq të premten në moshën 43-vjeçare. Aktori fitues i çmimit...

Kinematografia në zi, humb jetën në moshën 43-vjeçare aktori i njohur

Ylli i “General Hospital”, Billy Miller, ka vdekur në moshën 43-vjeçare, pas një lufte me depresionin. Aktori i telenovelës dhe fituesi tre herë i “Emmy”-t,...

Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako rrëfehet për herë të parë

Këngëtarja Egli Tako e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” në E Diell ka komentuar ndarjen me Olsi Bylykun. Ndërsa shprehet se është...

Arti shqiptar në zi! Shuhet babai i Tilit

Aktori i njohur Lutfi Hoxha ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 89-vjeçare. Lajmi është konfirmuar nga teatri "Aleksandër Moisiu" Durrës. Homazhet në...

Luizi vijon “fshesën” nga “Instagrami”, këngëtari heq edhe një tjetër ish-banore

Fituesi i edicionit të dytë të spektaklit televiziv "BBV",  Luiz Ejlli, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të koncerteve dhe projekteve...

FOTO/ As Bora as Romeo, ja kush qenka pika e dobët e Donald Veshajt

Aktori shqiptar, Donald Veshaj është në qendër të vëmendjes për shkak të projektit që pritet të sjellë në fund të këtij viti. Pavarësisht se këto...

Aktori i njohur përfundon në karrige me rrota, sfida me shokun e tij “e mori në qafë”

Përpjekja për të bërë “gjëra të reja” e ka ulur përkohësisht Kevin Hart në një karrige me rrota. Kjo ka ndodhur sipas yllit të filmit,...

Ndërron jetë aktori i njohur shqiptar

Ka ndërruar jetë në moshën 76 vjeçare aktori i njohur shqiptar, Xhevat Qorraj. Lajmi është bërë i ditur përmes rrjeteve sociale nga Betim Qorraj me...

Fansat e “Game of Thrones” në zi, humb jetën në moshën 36-vjeçare aktori i njohur

Aktori britanik Darren Kent, i cili ka luajtur në “Game of Thrones” dhe në serialin “East Enders”, është ndarë nga jeta në moshën 36-vjeçare. Aktori,...

Latest news

/5pyetjet.al