-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nga “zhdukja” pas BBVA te planet për dasmë, Romeo Veshaj i thotë të gjitha

Kryesoret

Romeo Veshaj ka thyer heshtjen duke u shfaqur për herë të parë në një intervistë, dy muaj pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 3.

Aktori ka qenë i pranishëm në ‘Top Arena’, ku ka folur për periudhën pas daljes nga shtëpia e famshme. Finalisti i Big Brother u pyet gjithashtu se përse vendosi që të zhdukej pas programit.

“Kalova presion dhe m’u duk sikur po humbisja veten. M’u desh të kaloja kohë me familjen dhe Heidin”, u shpreh ai. Ndërsa për romancën me Heidi Bacin, moderatori theksoi se kanë plane edhe për dasmë.

“Ne ndoshta edhe jemi celebruar dhe s’e di njeri. Martesa do vijë, por nuk ka kuptim ta them tani se kur do vijë propozimi. Patjetër kemi plan. Shumë shpejt, besoj”, shtoi mes tjerash ish-banori.

Romeo nisi një lidhje dashurie me modelen gjatë kohës që ishin në Big Brother dhe tani kjo është bërë edhe më e fortë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit