-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arben llangozi

Avokati te ‘5pyetjet.al’: BKH i sekuestron telefonin Nallbatit (VIDEO)

Avokati Arben Llangozi i ftuar në “5Pyetjet.al” deklaroi se SPAK dhe BKH dyshojnë se operacioni i fundit për goditjen e ‘kokave të krimit u...

E fortë/ Avokati nxjerr sekretin e SPAK-ut: McGonigal mori 25 milionë $ në Shqipëri

Gjykata federale e Uashingtonit dënoi të premten me 28 muaj burg ish-zyrtarin e FBI-së Charles McGonigal, “për shkelje të rëndë të besimit të publikut”,...

A e theu Berisha arrestin? Avokati te “5Pyetjet.al”: Saliut po i digjet mandati i deputetit…

Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në arrest shtëpie prej 30 Dhjetorit të vitit të kaluar. Mbrëmjen e djeshme lideri “de facto” i opozitës doli në...

Latest news

/5pyetjet.al