-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

armëmbajtje

Dimal, arrestohet 51-vjeçari për armëmbajtje pa leje

Ditën e sotme u arrestua 51-vjeçari me iniciale L.B., banues në fshatin Drenovicë, Dimal për armëmbajtje pa leje. Gjatë kontrollit në banesën e tij u...

Dy serbë të arrestuar në Banjskë për armëmbajtje pa leje!

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në një hotel në Banjskë të Zveçanit, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë zëvendësdrejtori i Policisë për...

Prokuroria ngre padi ndaj djalit të Presidentit për armëmbajtje

Prokurori i posaçëm ngriti të enjten padi ndaj djalit të Presidentit amerikan Joe Biden, Hunter Biden me akuzat se kishte mashtruar një shitës armësh...

Padi ndaj djalit të presidentit Biden për armëmbajtje

Prokurori i posaçëm ngriti të enjten padi ndaj djalit të Presidentit amerikan Joe Biden, Hunter Biden me akuzat se kishte mashtruar një shitës armësh...

Shkodrani hedh armën dhe ia fut vrapit

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 34-vjeçar me precedentë të theksuar penalë, i cili lëvizte i armatosur me pistoletë. Në momentin që...

Policia e Pogradecit në “këmbë”, kontrolle të rrepta në rrugë

Policia e Pogradecit po kryen kontrolle të rrepta në akse me densitet të lartë lëvizjeje. Sipas të dhënave të policisë kontrollet fokusohen tek personat në...

“Ndal, zbrit nga makina”! Kapet “trimi” me pistoletë, ku po shkonte?

Një 41- vjeçar është arrestuar në Kamëz për armëmbajtje pa leje. Gjatë operacionit në rrugën “OSBE”, në Kamëz, shërbimet e policisë kanë lokalizuar dhe...

Gjyqtari e kërkon për armën, Murati shijon lirinë në Turqi

Sot ishte planifikuar seanca e radhës gjyqësore për Fatjon Muratin me akuzën e armëmbajtjes pa leje, por që shtyrë për shkak të mungesës së...

Në kërkim për vrasje dhe armëmbajtje pa leje, policia greke arreston dy shqiptarë

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policitë e Janinës dhe Igumenicës gjatë mbrëmjes së djeshme. Njëri prej tyre ishte i shpallur në kërkim nën akuzën...

Theu “arrestin e shtëpisë”, vlonjati kapet edhe me armë

Artan Hameti është arrestuar ditën e sotme nga policia e Vlorës. Ai ishte lënë në arrest shtëpie, të cilin e shkeli këtë të martë. Hameti...

Latest news

/5pyetjet.al