-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Autoriteti Rrugor Shqiptar

Bllokohet tre ditë Rruga e Arbrit, ARRSH: Ikni nga e vjetra

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në vijim të punës për përfundimin e të gjitha punimeve të asfaltit ne Rrugën e Arbrit, do të ketë...

Korçë-Ersekë, rruga 80 mln euro që u shemb

Rruga Korçë-Ersekë u premtua të përfundonte në qershor të 2023. Afati u shty me një vit, por teksa prisnim që aksi të inagurohej, një...

Dëbora pushoi, vjen njoftimi i ARRSH-së, ku janë rrugët me probleme?

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se dëbora ka pushuar dhe se të gjitha rrugët kombëtare janë hapur, por në akset rurale vazhdon që të ketë...

Dëbora pushton Korçën

Reshjet e dëborës kanë pushtuar qarkun e Korçës. Autoriteti Rrugor Shqiptar u kërkon drejtuesve të makinave që të pajisjen me goma dimërore dhe zinxhirë. “Filluan...

Dëbora mbulon vendin, njoftim me rëndësi: Këto janë rrugët me probleme

Reshjet e dëborës në veri, verilindje dhe juglindje kanë sjellë problemet e para me qarkullimin. Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton për akset me probleme dhe...

Dëbora mbulon vendin dhe bllokon rrugët! Zonat ku ka probleme

Gjatë natës i gjithë vendi është përfshirë nga reshje shiu dhe dëbore në zonat malore. Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se grupet e punës kanë...

Njoftimi/ Devijohet trafiku në Durrës

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se për pesë ditë do të bëhet devijimi i trafikut rrugor në Rrugën e Unazës në Durrës, në zonën e...

Reshjet problem, Autoriteti Rrugor bën paralajmërimin

Autoriteti Rrugor iu ka bërë kërkesë drejtuesve të automjeteve të tregohen të kujdesshëm pasi situata e reshjeve të shiut dhe të dëborës që kanë...

Acar, dëborë dhe ngrica/ Situata e fundit e rrugëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar përmes një postimi në Facebook lidhur me situatën e vështirë të krijuar në akset rrugore në vend pas motit...

Mbi 23 milionë Euro/ ARRSH hap tenderin e katërt për aksin Elbasan-Qafë Thanë

Autoriteti Rrugor Shqiptar i drejtuar nga Evis Berberi hapi procedurën për lotin 4 të rrugës Elbasan-Qafë Thanë me një fond limit rreth 2.5 miliardë...

Latest news

/5pyetjet.al