-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dëbora pushoi, vjen njoftimi i ARRSH-së, ku janë rrugët me probleme?

Kryesoret

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se dëbora ka pushuar dhe se të gjitha rrugët kombëtare janë hapur, por në akset rurale vazhdon që të ketë probleme në disa zona nga veriu, verilindja dhe juglindja.

“Reshjet kanë pushuar në të gjithë vendin🌥️

⚠️Gjatë natës është punuar me shpërndarjen e kripës për të evituar ngricat🚜pasi temperaturat kanë qenë të ulëta❄️

🚘Qarkullimi kryhet pa probleme në të gjitha akset nacionale” njofton ARRSH.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit