-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

babe e bir

Vlorë/ Babë e bir ‘fermerë’ kanabisi, droni i nxjerr zbuluar

Babë e bir janë arrestuar këtë të premte në Vlorë, pasi dyshohen se kultivonin lëndë narkotike. Në kuadër të operacionit “Territor i pastër”, u sekuestrohen...

Kërcet arma qëllohet drejt makinës ku ndodheshin babë e bir

Disa të shtëna me armë janë dëgjuar sonte në rrugën "Naser Sekiraqa" në Fushë-Kosovë. Këto të shtëna kanë ardhur nga një makinë në lëvizje ku...

Goditen me thikë babë e bir në Shkodër, policia arreston autorin e dyshuar

Rreth orës 20:40, në lagjen “Mark Lula”, Shkodër, gjatë një konflikti për motive të dobëta janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit Sh. L.,...

Babë e bir vdiqën në Lushnje! Kush duhet të arrestohet? Flet eksperti te 5Pyetjet.al

Pak ditë më parë baba e bir humbën jetën si pasojë e një shpërthimi në Lushnje. Shtatë të tjerë u plagosën mes tyre deputeti...

Babë e bir humbën jetën nga shpërthimi, nisin hetimet, deputeti merret në pyetje

Nga prokuroria ende nuk janë nxjerrë motivet që sollën shpërthimin tragjik në Lushnje ku humbën jetën babë e bir gjatë orarit të punës, 7...

Shpërthimi tragjik/ Përcillen për në banesën e fundit babë e bir, prezent dhe Balla

Mes dhimbjes së thellë, Roland dhe Lidio Hoxha, babë e bir që humbën jetën dje pas shpërthimit të bombolës së oksigjenit në Lushnjë, u...

FOTO/ Ja kush ishin babë e bir që ndërruan jetë në Lushnje

Personat në foto janë 2 viktima e shpërthimit në Lushnjë. Në orën 15:30 babë e bir Roland dhe Lidio Hoxha ndodheshin të dy në vinç...

Aksident në Krujë, plagosen babë e bir

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Krujë, pranë fshatit Kameras. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku për pasojë kanë mbetur...

Armë zjarri dhe bizhuteri të vjedhura në banesë, arrestohet 25-vjeçari në Kurbin

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Kurbin, ndërsa është në kërkim babai i tij 48-vjeç. Në pranga ka rënë Geri Lika ndërsa në...

I kërcënoi të atin, 20 vjeçari plagos rëndë italianin

Dy shqiptarë janë babë e bir janë arrestuar në Itali pasi mbi ta rëndon vepra penale ‘vrasje e mbetur në tentativë’, ndaj një italiani. Sipas...

Latest news

/5pyetjet.al