-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dhune ne familje

Theu bravën dhe dhunoi njerkën! Arrestohet djali i ‘Gjeneralit’ në Tiranë

Arrestohet djali i Nehat Kullës, të njohur dikur në Tiranë si ‘Gjenerali’ që vdiq 4 vite më parë. Robert Kulla akuzohet për dhunë në...

Dinamika/ Vajza u vetëmbyt, babai në pranga, nuk dihet fati i nënës dhe dy fëmijëve

Policia e Shkodrës ka njoftuar se babi Ergys Arrazi ka dhunuar bashkëshorten dhe dyshohet se si pasojë vajza 9-vjeçare është vetëmbytur në lumin Buna. Kryefamiljari...

Rrihen 7 gra për 24 orë në Kosovë

Shtatë raste të dhunës në familje janë raportuar në Policinë e Kosovës në 24 orët e fundit. Në të gjitha këto raste sipas raportit të...

Xhudisti Akil Gjakova dërgohet në paraburgim

Xhudisti i njohur kosovar, Akil Gjakova është dërguar në paraburgim. Akili ka arritur pak para mesnate në Kosovë duke u vetëdorëzuar, pak orë pasi...

Denoncoi babain për dhunë në familje, flet i mituri shqiptar: E dua por kur pi…

Një i mituri shqiptar denoncoi në policinë e Selanikut babain e tij për dhunë në familje, Djali ka falur për mediat greke dhe treguar për momentin që...

EMRI/ 39-vejçari dhunon vëllanë, 13 vite më par vrau dy ushtarakë

Një 39-vjeçar i njohur si Pëllumb Çela është ndaluar nga policia në Memaliaj. Mësohet se ai është ndaluar për dhunë në familje pasi ka rrahur...

Babai rreh fëmijët, 21-vjeçari grushton punonjësin e OSHEE-së

Arrestohen katër persona në Tiranë. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasit: G. Sh., 46 vjeç, banues në Tiranë,...

‘Burgosi’ gruan me kamera, nga qelia në spitalin psikiatrik

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë nga “arrest në burg” me shtrim të përkohshëm në spital psikiatrik për të riun, Jetnor Zhaboli,...

Anila Hoxha: Dy deputetët që rrahën gratë

Gazetarja Anila Hoxha e ftuar në emisionin “Zona Zero” në Top News ka përmendur rastin e dy deputetëve shqiptarë që u denoncuan nga gratë...

Dibër/ Ushtronte dhunë ndaj gruas, bie në pranga 20-vjeçari

Një 20-vjeçar ka rënë në pranga nga policia në Dibër, pasi akuzohet se ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur...

Latest news

/5pyetjet.al