-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ervin Karamuço

Eksperti: Si po ndiqen, kërcënohen dhe ‘përgjohen’ prokurorët e SPAK-ut

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço deklaroi se SPAK po rrethohet gradualisht nga grupime të cilat duan t'i prishin punë, ta intimidojnë, kërcënojnë dhe pse...

Tronditëse/ Eksperti: Të panjohurit u futën në natën, ja si u vodh TIMS

Ndërhyrja në sistemin TIMS është bërë nga persona që nuk kanë fare lidhje me Policinë e Shtetit, sipas profesorit të kriminalistikës, Ervin Karamuço. Teksa foli...

Snajperi dhe pistat/ Vrasjet e bujshme ku kishte ‘gisht’ Bejtja

Vrasja e bujshme e Gentjan Bejtjas, i cili u ekzekutua pasditen e të premtes brenda banesës së tij në fshatin Larushk të Fushë Krujës...

2023-shi hapi “kutinë”! Eksperti te “5Pyetjet.al”: 45 vrasje, zhdukje dhe pengmarrje

Vitin që po mbyllet e ka dominuar kronika e zezë. Dhunë dhe plumba. Por cilat janë ngjarjet më të bujshme? Për këtë zhvilluam një...

Ku ndodhet Ervis Martinaj? Eksperti te “5Pyetjet.al”: Mesazhet që mund të hedhin dritë…

Nga viti 2023 që po mbyllet kemi edhe shumë ngjarje të rënda kriminale që nuk janë zbardhur dhe misteri do të vazhdojë. Mes tyre...

Viti i SPAK-ut! Karamuço te “5Pyetjet.al”: Dosjet u hapën, prokurorët mund të sulmohen

2023-shi mund të cilësohet pa asnjë dyshim si viti i SPAK-ut. Shumë zyrtarë të arrestuar, të tjerë të shpallur në kërkim dhe shumë të...

Shtëpi apo qeli, ku do ta hajë Beqja Vitin e Ri? Eksperti te “5Pyetjet.al”: Hetimi u hap…

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja, gruaja dhe bashkëpunëtorët e tij të afërt janë vendosur nën kontroll nga SPAK-u dhe Byroja Kombëtare e Hetimit referuar...

Dritëhijet e Dritan Rexhepit, “mjeshtrit” që u “preu” hekurat në tre burgje

Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço ka treguar se si lëviz kokaina përmes karteleve nga Ekuadori përmes Atlantikut, deri në Evropë, dhe roli i Rexhepit...

Eksperti: Kam video gjysmë erotike, vajza bukuroshe paguhet 100 mijë Euro dita në Dubai

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço deklaroi se disponon një video gjysmë erotike të një prej personazheve të njohur të show bizit. Ai nuk zbuloi...

“Të dyja versionet të çojnë në det…”! Eksperti zbulon dy pistat e zhdukjes së Ervis Martinajt

Ervin Karamuço, profesor dhe ekspert i njohur i Kriminologjisë, ka treguar dy pistat kryesore në të cilat janë zhvilluar hetimet e Policisë së Shtetit...

Latest news

/5pyetjet.al