-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fnsh

FNSH dhe RENEA ‘zbërthejnë’ shtëpinë e Vis Martinajt në Fushë Kuqe

Forcat RENEA , FNSH dhe operacionalja kanë kryer kontrolle “blic” gjatë orëve të para të mëngjesit. Aksioni është shtrirë në Tiranë, Lezhë, Fushë Krujë,...

Ç’po ndodh? FNSH dhe policia rrethojnë Fushë-Krujën

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivë të komisariatit të Policisë Krujë, kanë ngritur mbrëmjen e sotome disa pika kontrolli në disa prej akseve kryesore...

FNSH niset drejt Vlorës, kush është në shënjestër?

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po kryejnë kontrolle të imtësishme në hyrje të qytetit të Vlorës. Në fokus të kontrolleve, janë automjetet me xhama të...

Po vjen vera, nxehen gjakrat në Vlorë, FNSH i hidhet në ‘fyt’ të riut

Dy persona janë konfliktuar brenda një lokali në lagjen “Pavarësia” këtë të diel në Vlorë. Një prej të rinjve i përfshirë në konflikt sapo ka...

Çfarë po ndodh në Vlorë? Policia dhe FNSH rrethojnë qytetin, ka të arrestuar

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia e Vlorës po zhvillojnë një aksion blic në qytetin jugor. Bëhet me dije se deri më tani...

Asnjë i arrestuar për vrasjen me 30 plumba brenda shtëpisë

Ende nuk ka asnjë të arrestuar për vrasjen e Gentjan Bejtjes në Fushë Krujë dy ditë më parë. Vrasësit dyshohet se ishin me pagesë....

Hap krahun dhe zbrit/ Sa ‘peshq’ futi mbrëmë FNSH në ‘rrjetë’?

Mbrëmjen e djeshme efektivë të policisë së Vlorës si dhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë (FNSH) kryen kontrolle në zonën e Skelës dhe jo...

Sherr mes të rinjve, ka plagosje në Shkodër

Një plagosje me thikë ka ndodhur në afërsi të spitalit të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme (16 shkurt), ndërsa raportohet se i plagosur...

Efektivi i FNSH-së merr një plumb në këmbë

Një efektiv i forcave të ndërhyrjes së shpejt është plagosur më armë zjarri, sipas mediave. Ngjarja ka ndodhur të enjten në repartin e FNSH. Dyshohet...

Blinken bllokon rrugët, RENEA me 1 mijë policë rrethojnë Tiranën

1000 forca policie do të jenë në gatishmëri për vizitën e Antoni Blinken nesër në Tiranë. Të angazhuar për sigurinë janë FNSH, forcat RENEA...

Latest news

/5pyetjet.al