-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gezim cela

GJKKO jep masën e sigurisë për Gëzim Çelën, ‘Baroni i drogës’ i heshtur gjatë seancës

Gjykata e Posaçme i ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg për Gëzim Çelën njohur si baroni i drogës. Ai u arrestua në 9...

I rrethuar nga policë dhe armë, momenti kur ‘Baroni i drogës’ mbërrin në Shqipëri

Kanë dalë pamjet e ekstradimit të Gëzim Çelës nga Kosova në Shqipëri. Në videon e shpërndarë nga Taulant Balla shihet se “baroni i drogës”...

Kosova ‘paketon’ Gëzim Çelën drejt Shqipërisë

Brenda ditës së sotme Gezim (Gëzim) Çelaj alias Çela, i quajtur dhe si “Baroni i drogës” do të ekstradohet nga Kosova në drejtim të...

Kush është Gëzim Çela? Ish-oficeri i policisë i cili u kthye në baronin e drogës

Ministria e Drejtësisë së Kosovës ka njoftuar ditën e sotme ekstradimin në Shqipëri të Gëzim Çelës, i arrestuar më 8 dhjetor të vitit 2023. Po...

Kosova “paketon” drejt Shqipërisë “baronin e drogës” Gëzim Çelën

Gëzim Çela, i quajtur ndryshe “baroni i drogës” u arrestua më 8 dhjetor në Kosovë, një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli,...

Ndihmoi “baronin” e drogës, ish-shefi i policisë rekurs në Gjykatën e Lartë

Ish-shefi i komisariatit të Kurbinit Dritan Metaj ka bërë rekurs në Gjykatën e Lartë, për vendimin e dhënë nga Apeli i GJKKO. Metaj kërkon zbutjen...

Niset kërkesa, Shqipëria kërkon ekstradimin e “Baronit të drogës”

Së shpejti pritet që të bëhet i mundur ekstradimi i Gëzim Çelës drejt Shqipërisë. Mësohet se Ministria e Drejtësisë ka nisur një kërkesë  drejt Ministrisë...

“Baroni i drogës” përdorte kartë identiteti fallso për t’iu shpëtuar autoriteteve

"Baroni i drogës” Gëzim Çela, i arrestuar më 9 dhjetor në Kosovë, kishte marrë pasaportën e Kosovës, duke u regjistruar si banor në Komunën...

U arrestua në Kosovë, SPAK dorëzon dosjen për ekstradimin e Gëzim Çelës

Gëzim Çela i njohur si baroni i drogës u arrestua para pak ditësh në Kosovë. SPAK i dërgoi të martën Ministrisë së Drejtësisë kërkesën...

Gjykata Kosovare merr vendimin për Gëzim Çelën

Një gjykatë në qytetin e Ferizajt ka caktuar masën arrest me burg për Gëzim Çelën me 40 ditë. Baroni i drogës u arrestua disa...

Latest news

/5pyetjet.al